Bungalov Tatil Evleri

bungalov

Bungalov tatil evleri :
Aşağıda dış görünüm ve proje detaylarını inceleyebileceğini bungalov modelleri,fikir edinebilmeniz açısından beğeninize sunulan örnek modellerdir. Projelendirme ve imalat seçeneklerimizde herhangi bir sınırlama yoktur. Betonarme ya da prefabrik yapı esas alınarak hazırlanmış bir proje de taşıyıcı sisteme uygun olarak revize edilerek ahşap bir yapıya dönüştürülebilmektedir.İstek ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak projelendirme ve 3 boyut modellemesi yapılarak onayınıza sunulan projelerle ‘Sadece size özel’ ahşap bungalow imalatı yapılabilmektedir. Farklı bungalov ev modelleri ve fiyatları için lütfen irtibata geçiniz.
Ahşap Avantajları:

 • Yenilenebilir bir ham madde olan ahşap sayesinde, yapılar karbondioksit (CO2), sera gazını emerler ve böylece çevreye önemli bir katkıda bulunmuş olurlar.
 • Mükemmel ısı tutma özelliği sayesinde enerji tüketiminde tasarruf sağlar.
 • Ahşap evler, betonarme yapılara kıyasla aynı özellikleri taşıyor olmalarına rağmen,depreme dayanıklı yapılar olarak güvenilir bir ortam yaratmaktadır.
 • Ahşabın nem çekme özelliği vardır ve havayı filtre eder. Nem düzenleyici olarak odanın atmosfer koşullarına olumlu etki yapar.
 • Ahşap yapılar insan sağlığına zarar verebilen elektromanyetik dalgaların belli bazı türlerine karşı bir kalkan gibi vazife görürler.
 • Ahşap yapıların mükemmel yalıtım özelliği uygun yalıtım malzemeleri ve yüksek ısısı, sesi emme kabiliyeti, elektrostatik yük aldırma ve düşük seviye elektrik iletkenliği ile birlikte kullanıldığında rahat bir ortam yaratır.
 • Ahşap plastikten bile daha hijyendir. Bakterilerin suni malzemelerde ahşaba göre daha uzun süre yaşadıkları tespit edilmiştir.

DETAYLAR VE FİYATLAR İÇİN İLETİŞİM FORMU

  Ad Soyad(gerekli)

  Telefon

  Email

  Mesajınız

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir