Asmaz Ahşap Karkas Yapılar

Şubat 25th 2010 | Yazan: admin

Asmaz ahşap karkas yapılar sayesinde herkez sağlıklı bir ortamda konforlu yaşayacak. Dayanıklılığı ile ön planda olan karkas yapılar mevsim şartlarına karşı uygundur. Tüm ülkelere ithal edilen bu ürünler yalova tesislerinde düşük enerji harcanarak yüksek kalitede üretilmektedir.
asmaz-ahsap-karkas-yapilar-218x300

Asmaz inşaat ahşap karkas yapılar, özel bilgisayar yazılımı ile statik hesapları bulunan garantili sistemlerdir. Fabrikada projelere uygun ebatlarda üretilen duvar panelleri, çatı makasları, döşeme kirişleri şantiye içerisinde profosyonel montaj ve aksesuar ile birleşerek ortaya çıkarılan sistemden meydana gelmiştir.
Ahşap karkas projesi önceden tasarlanarak konsepti yapılıyor. Daha sonrasında tasarım ekibi kullanıcıların isteği doğrultusunda çalışmalara başlıyor. Devamında ise imalat ekibi konut projesini üretmek için ele alıyor. Üretim sona erdiğinde şantiye ortamında montaj ekibi projeyi son haline şekillendiriyor. Asmaz ahşap karkas yapılar Dünya’nın heryerinde enerji tasarrufunu sağlamak, konforlu be sağlı yaşam koşullarını sunmaz amacı ile uluslararası standartlarda garantilidir.

Asmaz Ahşap Karkas Yapılar Özellikleri ;

- Sağlıklı ve dayanıklı
- Mühendislik hesabı bulunuyor
- Hatasız ve hızlı üretimi var
- Montajı kolay ve hızlı
- Diğer yapılara nazaran daha uzun ömürlü
- Doğal izolasyon sistemi var
- Depreme karşı dayanıklı
- Yangına karşı direnci fazla
- Alt yapısı ve bitirme işlevi maaliyeti düşük
- Bütün yalıtım çözümlerine karşı uyumlu
- Organik ve Ekolojik sistemli
- Estetik ve dekorasyon ürünü

DETAYLAR VE FİYATLAR İÇİN İLETİŞİM FORMU

Ad Soyad (gerekli)

Telefon (gerekli)

Email

Şehir

MesajınızBenzer Konular

ASMAZ Ahşap Karkas Yapılar Yeni Yatırıma Giriyor…

15. Uluslararası Yapı 2009 İZMİR Yapı ve YALOVA Yapı Decoor Fuarları süresi boyunca her iki fuarda da yer alan firmamız standına göstermiş olduğuz yoğun ilgi ve alakaya firmamız adına teşekkür ederiz.ASMAZ Ahşap Karkas Yapılar standı Ak Deniz, Ege ve Marmara çoğunlukla bölgelerinden gelen ziyaretçilerine ahşap karkas [...]

Sizin Düşünceleriniz:

İsminiz (gerekli):
Email (sitede görünmez) (gerekli):
Websiteniz (yoksa boş bırakınız):
Yazı Hakkındaki Düşünceleriniz:
XHTML: Kullanılabilir taglar: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>