Dekoratif Yüzme Havuzları

Şubat 5th 2011 | Yazan: admin

Eğer deniz kıyısında oturmuyorsanız, yâda denize gidemiyorsanız, ya bulunduğunuz şehirde bir havuza üye oluyorsunuzdur yâda ne zaman bir yaz mevsiminde havuzda denizde geçireceğinizi düşünüp hayıflanıyorsunuzdur.

Eğer böyle bir durumda iseniz, size çok pahalı olmayan fiyatların sunulduğu prefabrik havuz, betonarme havuz gibi havuz sistemlerini evlerinizde kurdurmanız halinde artık tamamen size ait muhteşem yüzme havuzlarınız olabilir. 40 metrekareden 300 metrekareye kadar evinizin bahçenizin kullanım alanına göre havuzlar yaptırmanız mümkün.
yuzme-havuzu-300x225
Havuzunuzu yaptırırken tabii ki estetik görünümüne büyük önem vermek isteyebilirsiniz ancak ilk önem vermeniz gereken güneşin doğuş batış yönüne göre, rüzgârın yönüne göre bir havuz sistemi yaptırmanız gerekiyor.

Eğer benim zamanımda sabrımda yok diyorsanız kısa sürede yapılabilen prefabrik havuzlar tam size göre. Hem kısa sürede yapılıyor hem çok daha ekonomik.

Renk olarak mavi tonları prefabrik havuzlar içinde en çok tercih edilen renk. Doğal bir görünümü desteklemesi içinde çakıl taşları attırabilirsiniz. Güzel bir aksesuar oluyor ama temizlik esnasında biraz zorluk çıkarabiliyor.

DETAYLAR VE FİYATLAR İÇİN İLETİŞİM FORMU

Ad Soyad (gerekli)

Telefon (gerekli)

Email

Şehir

MesajınızBenzer Konular

Prefabrik Havuzlar

Prefabrik evlerden sonra tasarımcılar prefabrik havuz imal etmeye başladı. Eğer bir bahçeniz ya da güneş gören bir araziniz bulunuyorsa ekonomik fiyatlara prefabrik evler yaptırabilmeniz mümkündür. Havuz fiyatları genel olarak pahalıdır. Bir tatil merkezinde bir hafta kalmanız dahi üç ya da dört aylık maaşlarınıza denk [...]

Sizin Düşünceleriniz:

İsminiz (gerekli):
Email (sitede görünmez) (gerekli):
Websiteniz (yoksa boş bırakınız):
Yazı Hakkındaki Düşünceleriniz:
XHTML: Kullanılabilir taglar: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>