Dublex Prefabrik Evlerin Fiyatları

Dublex prefabrik evler tek katlı yapılara göre daha modernize edilmiş ve çelik ile sağlamlaştırılmış yapılardır. Normal bir prefabrik evin ömrü 25 – 50 yıl iken çelik konstrüksiyon bir prefabrik evin ömrü 100 yıla kadar çıkabilmektedir. Deprem ve fırtınaya karşı dayanıklı bu yapıların fiyatları oturum alanına göre farklılık göstermektedir. Bazı firmalarda fiyatlar çok cüzi görünebilir ancak bunun kesinlikle daha sonra sizlere çeşitli masrafları çıkacaktır. Çünkü firmalar montaj teslimi veya ileri kaba teslim fiyatları vererek müşteriyi firmasına çekmeye çalışmaktadır.

Dublex çelik konstrüksiyon prefabrik evlerin herşey dahil m2  anahtar teslim fiyatları 700 – 1000 TL arasında değişmektedir. Bu aralığın dışındaki fiyatlarda kesinlikle eksik birşeyler bulunmaktadır. Herşeyi tek tek sorgulayarak fiyatların neden düşük olduğunu öğrenmelisiniz.

Dublex prefabrik yapılar çelik konstrüksiyondan oluşmaktadır. Çelik olmasının başlıca nedenleri ;

 • Yüksek mukavemetli bir malzemeye sahip çelik prefabrik yapının, öz ağırlığının taşıdığı yüke oranı çok küçük. Diğer bir deyişle hafif. Birçok başka malzeme, kendi öz ağırlığını taşırken bir miktar yararlı yük taşıyabilir.
 • Çeliğin elastiklik modülü diğer yapı malzemelerine kıyasla çok yüksek. Mesela, bu özelliği betonarmenin 11 katı… Bu da stabilite sorunlarına, dinamik yüklere, titreşimlere uygun davranış anlamını taşıyor.
 • Çelik, sünek bir malzeme ve büyük bir şekil değiştirebilme kabiliyeti var. Bu özelliği, betonarmeye göre 18 kat daha fazla…
 • Çelik taşıyıcı elemanlar fabrika ortamında işlendiklerinden, şantiyedeki montaj, hava koşullarından büyük ölçüde bağımsız; bu da yapım süresini kısaltıyor. Söküp yeniden kullanma avantajı da sunuyor.

Sizlerde Çelik konstrüksiyonlu dublex prefabrik yapı yaptırmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçmenin tam zamanı. Dublex prefabrik evlerin fiyatları ve teknik detayları için lütfen iletişim formumuzu doldurunuz.

DETAYLAR VE FİYATLAR İÇİN İLETİŞİM FORMU

  Ad Soyad(gerekli)

  Telefon

  Email

  Mesajınız

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir