Düşük Fiyatlı Prefabrik Evler

ucuz-prefabrik-ev-fiyatlari


Tabii ki, imal evleri başlangıçta site inşa evleri için uygun bir alternatif ve uygun bir yerine teklif ile ev satın sağlamak için uzağa kiralayarak para atmak için tasarlanmıştır. Sunduğumuz düşük fiyatlı evlerin çoğu boyutu küçük ama yine de büyük bir değer kalıcı temeller üzerinde özel mülkiyet üzerine yerleştirilmiş sağlar.

Silvercrest evleri iki dizi, New Cottage ve Cottage hatları, fiyat-bilinçli tüketici için. Bu küçük evleri yaklaşık 800 için 1.600 feet kare arasında değişir.

Skyline onların Palm Springs ve evlerin Pine Ridge serisi sunuyor. Tüm Skyline evleri standart ev boyunca drywall, ve inşaat ve pencereler için mükemmel yalıtım değerleri geliyor. Daha temel Dolap, döşeme ve diğer özellikler hala iyi inşa edilmiş ev sağlarken fiyatlandırma düşük tutmak için sunuyoruz.

kadar popüler olmasa da bu gün, Silvercrest ve Skyline tüm teklif tek bölüm imal evleri. Silvercrest itibaren Walden RH 14 ‘bölümleri ve Walden TW’s 16’ bölümleri sahiptir. Skyline onların Pine Ridge Series kendi Palm Springs Serisi 16 ‘tek bölümü ev ve 14’ bölümleri bulunuyor.

DETAYLAR VE FİYATLAR İÇİN İLETİŞİM FORMU

  Ad Soyad(gerekli)

  Telefon

  Email

  Mesajınız

  One thought on “Düşük Fiyatlı Prefabrik Evler

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir