konteyner ozellik

1460_1118
MODÜL ÇELİK SİSTEM KARTAL OFİS YAŞAM KONTEYNERİ TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Üretimini yaptığımız ürünler TSEK ve İSO 9001 – 2000 kalite belgelidir.

TEKNİK VERİLER : Kar yükü 80kg/m2,dış duvar ısı iletim kat sayısı k:0.73 Kcal/m2 hc, hareketli taban yükü 200kg/m2’dir.

1- DUVARLAR : Dış duvarların dış yüzeylerinde 35 mm hadve derinliğinde 0.80 mm kalınlığında DKP trapez sac,ısı izolasyonu olarak iç ve dış duvarlarda 40 mm kalınlığında expanded polistren köpük (10/12kg/m3), kullanılmaktadır.

2- ÇATI KAPLAMASI : 27 mm hadve derinliğinde, 0.55 mm kalınlığında Trapez kesitli galvenize sac olup, yağmur suları köşe kolonları vasıtayla tahliye edilmektedir.

3- TAVAN KAPLAMASI : Isı izolasyonu olarak 80mm kalınlığında cam yünü, tavan kaplaması olarak PVC lambiri kullanılmaktadır.

4- KAPILAR : Kapı kasaları çelik olup dış kapılar izolasyonlu metal kapı,İç kapılar ahşap MDF-kontrapres kapıdır.Dış kapı ebatları 800X 1950 mm

5- PENCERELER : Pencere doğramaları PVC esaslı olup 4mm tek cam takılmaktadır. Pencere ebatları 90/110cm olup isteğe göre değişebilir..Yalıtımsız ünitelerde havalandırma için alüminyum panjur veya aspiratör kullanılmaktadır.

6- TABAN : Yatay profiller üzerine monte edilen 16 mm kalınlığında çimentolu yonga levhalar Üzerine zemin kaplaması olarak marley (300X300X1.6 mm üzeri folyo kaplı)kullanılmaktadır.

7- SIHHİ TESİSATLAR : Tesisatlar sıvı altı yapılır.Temiz su boruları FIRAT markadır.Çay ocağı KROM çelik evyedir. Lavabo lar DOĞVİT marka klozet ler DOĞVİT markadır.”

8- ELEKTRİK TESİSATI :Elektrik tesisatı gizli olarak sıva altı yapılır. Kablolar HES marka olup sigortalar SIEMENS OTOMAT kullanılır.Prizler 2×2,5 luk , Aydınlatma 2×1,5 luk kablo kullanılır.Anahtar ve prizler VİKO markadır.Her odada bir anahtar , bir prizi, birde telefon prizi vardır.Konteynerlere Split Klima için elektrik tesisat çekilecektir.

9- BOYA : Konteynerlerin dış yüzeyine çift kat endüstriyel astar , çift kat endüstriyel yağlı boya tatbik edilmektedir.

10- BOYUTLAR : Konteynerler 1. tip olarak 3.00 X 7.00 X 2.6 2. tip Konteynerler 2.40 X 6.00 X 2,6

11- KALDIRMA SİSTEMİ : Köşelerde gizli olarak monte edilmiş mapa demirlerine eşit mesafeli çelik halatların kilitlerle bağlanması ile yükleme işlemi yapılmaktadır.Wc , duş konteynerleri galveniz sactan yalıtımsız olarak üretilebildiği gibi yalıtımlı olarakta imal edilebilmektedir .Konteynerler isteğe bağlı olarak iki veya çok katlı üretilebilmektedir.

Zemin betonu , ısıtma ve soğutma tesisatı , konteyner harici dış hatlar İstanbul ve İstanbul dışı ,
şehirler arası montajlarda konaklama , yemek bedeli , nakliye ve nakliye sigortası müşteriye aittir.

TEKNİK ÖZELLİKLERDE DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKI KARTAL KONTEYNER E AİTTİR .

NEDEN KARTAL KONTEYNER? (KONTEYNİR – KONTEYNIR)
Ülkemizde ve dünyamızda ofis yaşam konteyner çelik mono blok yapı olarak yalnızca şantiye binaları veya deprem sonrası acil barınma gereksinimleri hariç ofis konteyner insanların ihtiyaçlarını ve yaşamlarını karşılamak amacıyla çoğunlukla dış yüzeyi çelik metal bükme sacdan oluşturulan izolasyonlu çelik yapı elementleri ile yapılan ve genellikle tek katlı veya çok katlı olan yaşam konteyneri akla gelmektedir.
Kartal konteyner montaj ve şantiye imkanı olmayan yerler (dağ başları) ve sürekli yer değiştirilmesi gereken yerler için ideal bir çözümdür. Çok sık hareket ettirilmek istenirse römorklu da yapılabilir. Toplu siparişlerde ve yurt dışı sevkıyatlarda demonte ( demontable ) olarak sevk edilir ve yerinde 3 saatte montajı yapılır.
Çok amaçlı modüler yaşam konteyner üniteleri her türlü ihtiyacınız için üretilmektedir. Kolay monte edilebilir, her yere rahatlıkla taşınabilir ve iç kullanım alanları istekler doğrultusunda düzenlenebilir. Pratik, işlevsel ve çok amaçlı konteynerler deprem sonrası yaşam ünitesi, soyunma odası, duş, tuvalet, ( Wc duş ) mini depo olarak kullanımınıza hazırdır. Ünitelerin birkaç tanesinin bir araya getirilerek konteyner birleşimli çok katlı konteyner binası yapılması mümkündür. Yaşam konteyneri modelleri ile bağınıza, bahçenize, deniz kenarına, tatil yörenize konut amaçlı yapılar oluşturulur. İsteğe bağlı olarak konteynerler prefabrike konut çatıları uygulanabilir. Konteynerler her türlü kullanım amacına yönelik oluşturulabilen konteyner yapılar ilk bakışta ekonomisi ve hızlılık özelliğiyle göze çarpmaktadır. Şantiyelerin vazgeçilmezi diyebileceğimiz konteynerler ofisten tutun da Wc -duş, yemekhane, yatakhane, depo ve yaşam ünitelerine kadar her türlü ihdiyaca göre dizayn edilebilmektedir. Konteynerler geniş mimari seçeneklere, amaca uygun dekorasyona, süratli montaja, kullanım kolaylığına, asgari bakım maliyetine, monte ve demonte özelliklere sahiptir. Bunun yanında bileşik sistem denilen planlamalar ile standart ölçülerin dışında her büyüklükte ve çok katlı biçimde yapılar oluşturulabilmektedir. Kartal konteynerlerimizle kaliteye çok daha hızlı ve ekonomik olarak ulaşabileceksiniz. Standart izolasyonlu ve izolasyonsuz konteyner boyutları 2.4m x 3.0m – 2.4m x 6.0m – 2.4m x 7.0m – 2.4m x 8.0m – 3.0m x 6m – 3.0m x 7.0m – 3.0m x 8.0m – 3.0m x 12m olup isteğe özel boyutlarda üretim de yapılmaktadır. Standart konteyner konteyner modellerimizin dışında her türlü planı uygulama imkanı sağlayan konteynerler sizin için de bir çözüm olacaktır. Konteynerlerimiz Düşük maliyetli , nakliye kolaylıklı, demonte ( demontable ) olup montaj etme özellikli, kullanışlı, dayanıklı, birleşik ve çok katlı modüler sistem olarak üretilmektedir. Fabrikada tüm imalat ve montaj işlemlerinin bitmesi, vinçle indirilip kaldırılabilmesi, yerleşimi için herhangi bir zemin betonu istememesi ilk avantajlarındandır. Konteynerin işi bittikten Sonra şantiye ve deponuza bunun gibi yerlerde konteyneri taşıma halkalarıyla sevk edebilirsiniz.
Siz değerli müşterilerimize size kalan konteyner “Modellerimiz” bölümümüzden konteyneri beğenmek ya da hayalinizdeki konteyneri tasarlayıp bize aktarmak…

KARTAL KONTYENERİNDE hayat daha bir başka yaşanır . Sağlıklı ve huzur dolu günlerde kullanmanız dileğiyle.

DETAYLAR VE FİYATLAR İÇİN İLETİŞİM FORMU

  Ad Soyad(gerekli)

  Telefon

  Email

  Mesajınız

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir