Modern İspanyol Prefabrikleri

modern-prefabrik-resimleri
Birçok ilham İspanyol stili ev, sadece Akdeniz veya Colonial ev planları. Mimar Pablo Serrano Elorduy Menorca, İspanya modern bir evin tasarımını tamamladı. açık yüzme havuzu ve teras ile bir yazlık ev olarak, ana fikir, sadece evin iç oluşturmak için ancak uzayda boyunca dağıtılan değildir. Iç tasarımı mekanlar dışında iyi ilişkiler aramaya …

DETAYLAR VE FİYATLAR İÇİN İLETİŞİM FORMU

  Ad Soyad(gerekli)

  Telefon

  Email

  Mesajınız

  10 thoughts on “Modern İspanyol Prefabrikleri

  1. Slm , Ispartada 600 metrekare arsam var oraya genis/modern/anahtar teslim, tek kat veya dubleks ev yaptirmak istiyorum. Sizin ornek gosterdiginiz fiyat ornekleri daha uygun geldi. Bana daha genis detayli ornekler katalog ve fiyat listesi gonderebilirmisiniz. Tsklr.

  2. Slm , SAMSUN DA 740 metrekare arsam var oraya genis/modern/anahtar teslim, dubleks ev yaptirmak istiyorum.. Bana daha genis detayli ornekler katalog ve fiyat listesi gonderebilirmisiniz. Tsklr.

  3. selam. SIvas/sarkislada 508 M2 arsam var oraya iki katli veya dublex bol balkonlu ev yaptirmak istiyorum anahtar teslimi fiyat ve katalog gonderebilirmisiniz, Tskr

  4. slm yalova çınar çıkta.1000metrekare arsam var içerisinde 100metrekare duleks prefarpık ev yaptırmak istiyorum.bana daha geniş detayli örneklerve katolog göndere bilirmisinniz

  5. merhabalar
   fiyatlar hakkında, ve evin elektrik su vs gibi tesisat işlemleride sizemi ait ii günler

  6. kusadsinda denize 30m uzaklikta, 250m2 arsam var,belediye 104m2 kat izni veriyor,resimde gorulen ispanyol tarzi villayi bu arsada uygulama imkani varmi,sizden birde fiyat alabilirsem menun olurum,tesekkurler.

  7. slm sitedeki ev resimlerini gördüm elazığ hazar gölü kıyısında 1500 m2 arsam var prefabrik ev yaptırmak istiyorum

  8. selam konyada arsam üzerine tek katlı 120 m prefabrik ev yaptırmak itiyorum.ödemede ne tür kolaylık yapıyosunuz.ev modelleri gönderebilirmisiniz.zemini bizemiait.

  9. merhaba,ispanyol prefabrik villanın fiyatını öğrenebilirmiyim? teşekkürler

  10. Merhabalar, Bodrum evleri gibi, beyaz, çatısız, prefabrik bir ev yaptırmak istiyorum, hem bodrumda (590m2), Hemde izmir Bornova Atatürk Mah. (340m2) arsalarım mevcut, en fazla kaç kata kadar prefabrik ev yapılabilir, çelik konstrüksyon ile farkı nedir ve bana katalog-fiyat listesi yollayabilirmisiniz mail adresime? Bir de çok merak ediyorum bu prefabrik evler neden genelde iğrenç, iğrenç renklere (turuncu, pembe, yeşil vs) boyalı oluyor, kullanıcıların tercihimidir?

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir