Özel prefabrik evler

ozel prefabrik evler
Özelleştirilebilir Çelik çerçeve modern Evler fabrikasında Özel Insa Marmol Radziner Prefabrik’s.
– Modül konfigürasyonları, kat planları, malzeme ve detayları müşteri ihtiyaçlarını karşılamak üzere özelleştirilebilir. – Modül konfigürasyonları, kat planları, Malzeme ve hakkinda bilgi ihtiyaçlarını karşılamak Musteri Click özelleştirilmiş olabilir.
– Beş standart planları da mevcuttur. – Bes standart planları mevcuttur ayrıca.
– Modüller önceden yüklenmiş iç ve dış yüzey, döşeme, aletleri, pencereler, kapılar ve demirbaşlar dahil. – Modüller demirbaşlar Dahil önceden yüklenmiş İÇ VE DIŞ yüzey, Döşeme, aletleri, pencereler, kapılar ve. (Bu evler bölümden kitleri) değildir. (Ayşe evleri) parçalar kitleri olmadığı görülmüştür.
– Yeşil tasarım ve malzeme uzun vadeli sürdürülebilirlik, Yapısal İzolasyonlu Paneller (yudum) için geri dönüştürülmüş çelik çerçeveler, FSC-sertifikalı ahşap, düşük VOC Green Seal boya, parlak zemin ısıtma ve güneş panelleri yer alıyor. – Yeşil Tasarım ve Malzeme panelleri Panelleri (yudumluyor İzoleli Dahil Geri Çelik çerçeveler Click Uzun vadeli sürdürülebilirlik, Yapısal), FSC-sertifikalı Ahşap, düşük VOC Green Seal boya, Parlak zemin isitma ve Güneş. Merkezi fabrika üretim enerji verimliliği ve inşaat atıkları en aza indirir. Merkezi fabrika Üretim verimli Enerji ve Atik en aza indirir inşaat.
-Web Sitesi () örnek indirilebilir bütçeler sağlar ve Marmol Radziner Prefabrik model ev maliyeti standart bir zemin planına dayalı, artı iç ve dış yüzey, döşeme ve müşteri seçimi ve daha hesaplar yukarıda bağlantı görüyorum. -Web Sitesi (daha görmek sağlayan BAĞLANTI yukarıda) Örnek Döşeme BİR Marmol ile indirilebilir bütçeler ve hesaplar maliyet dayalı Radziner Prefabrik model ev standart BİR seçim İç ve’s kat Planı, Artı Musteri Dış bitirir.
– Marmol Radziner Prefabrik tüm süreci denetleyecek – site fizibilite kuran dan, vakıf binasına ev yüklemeden – ek yüklenici gerekli. – Marmol Radziner Prefabrik süreci denetlemek çift sayfalar – None sitesinden Kurma, Vakıf Binası ev for installing – gerekli ek müteahhit.

DETAYLAR VE FİYATLAR İÇİN İLETİŞİM FORMU

  Ad Soyad(gerekli)

  Telefon

  Email

  Mesajınız

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir