Prefabrik Bina Fiyatları

Prefabrik bina, prefabrik ev veya prefabrik konut olarak adlandırılan prefabrike yapılar genellikle gelir düzeyi orta seviye olan veya emekli kesimin tercihi olmakla birlikte gün geçtikçe her seviye grubuna hitap etmeye başladı.

Gelir düzeyi ileri olanlar çelik konstrüksiyon prefabrik villalar tercih ederken, gelir düzeyleri orta seviyelerde olanlar tek katlı prefabrike yapıları tercih etmekte. Prefabrik bina fiyatları ise gün geçtikçe firma sayısının artması ve rekabet ortamının yoğunlaşması nedeniyle farklılık göstermektedir. Prefabrik evler gerek fiyat noktasında gerekse model noktasında kesinlikle betonarme evlere göre daha esnektir.

Depreme karşı dayanıklılığı , fiziksel olarak değişiklik gerektiğinde yapılan değişikliklerin hem hızlı hemde az tahribata yol açması tercih sebeblerinden olmakla birlikte prefabrik binaların tercih sebebi olmasında ki en büyük neden ise tabi ki fiyatlarındaki inanılmaz düşüklüktür.

Prefabrik bina yaptırmak ve bunun araştırması içerisindeyseniz kafanızdaki sorulara bir cevap arıyorsanız bizimle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyiniz.

DETAYLAR VE FİYATLAR İÇİN İLETİŞİM FORMU

  Ad Soyad(gerekli)

  Telefon

  Email

  Mesajınız

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir