Prefabrik Villa Şık model projesi fiyatı

Mart 14th 2010 | Yazan: admin

03

Prefabrik villa model 3, genel mimarisi güney Amerika çizgileri taşıyan, oldukça lüks tasarlanmış bir modelimizdir. Toplamda 720m2 oturuma sahip bir arsa üzerine inşa edilebilir olan bu prefabrik ev, 480m2 ‘lik büyüklüğü ile en geniş modeller arasındadır. Bünyesinde 12 yatak odası ,2 salon, mutfak, pvc taş kaplı dış cephe ve alçıpan sütunlar ve bunların yanısıra 6 araç kapasitesine sahip kapalı garajı yer almaktadır. Kapalı garaj kapı motoru, 4 adet kumandasıyla beraber verilmektedir.

Fiyat olarak yüksek olmasına karşın sahiplerine sunduğu donanım ve avantajlar oldukça çeşitlilik göstermektedir. Villa içi elektrik amatürleri, banyo ve mutfak donanımlarının tamamı (mutfak ankastre ürünleri dahil olmak üzere), 3 camlı kırılmaz pvc doğramaları, 4 güvenlik kamerası, alüminyum alaşım işlemeli bahçe kapısı,özel bahçe sulama ünitesi hazırlığı(motor ve dağıtıcı), salondan bahçe çıkış tarafında tamamiyle açılabilir sürgülü cam kapılar ve kalebodur teras hazırlığı .. vb birçok üzelliğe sahiptir. Ana yapı olarak diğer prefabrike evlerde olduğu gibi bu prefabrik villa da çelik kullanılmıştır. Böylelikle her türlü olumsuz hava şartlarında güvenli bir yaşam ortamı sağlayabilmektedir. Ayrıca villada kullanılan malzeme kalitesi düğer birçek modelden farklı olarak daha yüksek kaliteli dayanıklı malzemeler kullanılarak çok daha fazla uzun ömürlü olması sağlanmıştır. Bu prefabrik yapının ortalama iskelet dayanıklıklığı 150 yıl olaran ön görülmektedir. Tüm özeliklere sahip bu yalının fiyatı ise 450.000 euro+ KDV civarlarındadır.

DETAYLAR VE FİYATLAR İÇİN İLETİŞİM FORMU

Ad Soyad (gerekli)

Telefon (gerekli)

Email

Şehir

MesajınızBenzer Konular

Prefabrik Lüx villa modelleri

Prefabrik Lüx villa modelleri DETAYLAR VE FİYATLAR İÇİN İLETİŞİM FORMU [...]

Şık prefabrik ev modelleri

ŞIK PREFABRİK MODELLERİ HAYELLERİNI SÜSLEMEYE DEVAM EDİYOR DETAYLAR VE FİYATLAR İÇİN İLETİŞİM FORMU [...]

Prefabrik villa 2010

2010 model prefabrik villa resmi. DETAYLAR VE FİYATLAR İÇİN İLETİŞİM FORMU [...]

Modern prefabrik evler

Resimleri Büyük halini görmek için Resmin üzerini tıklayınız DETAYLAR VE FİYATLAR İÇİN İLETİŞİM FORMU [...]

Iki kat prefabrik ev Villa

İki katlı prefabrik villamız ile ilgili resim. DETAYLAR VE FİYATLAR İÇİN İLETİŞİM FORMU [...]

2 Yorum - “Prefabrik Villa Şık model projesi fiyatı”

nergis çağlar | Temmuz 26th, 2011 - 14:33
commenter

özellikle taş süslemeli evlerinizi beğeniyorum.fiyatları ile modellerinizi adresime gönderirseniz sevinirim.evin metre karesi 140 200 geçmeyecek şekilde olması yeterli benim için.

commenter

kardeş 100metrekare ile 150metrekare arası iki katlı depreme dayanıklı ev fiyatları yollarsanız sewınrım.vandan cevap bekliyorum.

Sizin Düşünceleriniz:

İsminiz (gerekli):
Email (sitede görünmez) (gerekli):
Websiteniz (yoksa boş bırakınız):
Yazı Hakkındaki Düşünceleriniz:
XHTML: Kullanılabilir taglar: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>