Prefabrik Villa Şık model projesi fiyatı

03

Prefabrik villa model 3, genel mimarisi güney Amerika çizgileri taşıyan, oldukça lüks tasarlanmış bir modelimizdir. Toplamda 720m2 oturuma sahip bir arsa üzerine inşa edilebilir olan bu prefabrik ev, 480m2 ‘lik büyüklüğü ile en geniş modeller arasındadır. Bünyesinde 12 yatak odası ,2 salon, mutfak, pvc taş kaplı dış cephe ve alçıpan sütunlar ve bunların yanısıra 6 araç kapasitesine sahip kapalı garajı yer almaktadır. Kapalı garaj kapı motoru, 4 adet kumandasıyla beraber verilmektedir.

Fiyat olarak yüksek olmasına karşın sahiplerine sunduğu donanım ve avantajlar oldukça çeşitlilik göstermektedir. Villa içi elektrik amatürleri, banyo ve mutfak donanımlarının tamamı (mutfak ankastre ürünleri dahil olmak üzere), 3 camlı kırılmaz pvc doğramaları, 4 güvenlik kamerası, alüminyum alaşım işlemeli bahçe kapısı,özel bahçe sulama ünitesi hazırlığı(motor ve dağıtıcı), salondan bahçe çıkış tarafında tamamiyle açılabilir sürgülü cam kapılar ve kalebodur teras hazırlığı .. vb birçok üzelliğe sahiptir. Ana yapı olarak diğer prefabrike evlerde olduğu gibi bu prefabrik villa da çelik kullanılmıştır. Böylelikle her türlü olumsuz hava şartlarında güvenli bir yaşam ortamı sağlayabilmektedir. Ayrıca villada kullanılan malzeme kalitesi düğer birçek modelden farklı olarak daha yüksek kaliteli dayanıklı malzemeler kullanılarak çok daha fazla uzun ömürlü olması sağlanmıştır. Bu prefabrik yapının ortalama iskelet dayanıklıklığı 150 yıl olaran ön görülmektedir. Tüm özeliklere sahip bu yalının fiyatı ise 450.000 euro+ KDV civarlarındadır.

DETAYLAR VE FİYATLAR İÇİN İLETİŞİM FORMU

  Ad Soyad(gerekli)

  Telefon

  Email

  Mesajınız

  2 thoughts on “Prefabrik Villa Şık model projesi fiyatı

  1. özellikle taş süslemeli evlerinizi beğeniyorum.fiyatları ile modellerinizi adresime gönderirseniz sevinirim.evin metre karesi 140 200 geçmeyecek şekilde olması yeterli benim için.

  2. kardeş 100metrekare ile 150metrekare arası iki katlı depreme dayanıklı ev fiyatları yollarsanız sewınrım.vandan cevap bekliyorum.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir