Prefabrik Fabrika Fiyatları

Prefabrik fabrikalar , fabrika yaptıracakların tercihleri konumundadır. İzmir Kemalpaşa organize sanayisinde  ve çevre illerde fabrika üretimine devam eden firmamız size en uygun maliyet ile en hızlı çözümü sunmaktadır.

Prefabrik fabrika imalatı ile birlikte bu yapıların daha hızlı ve kolay şekilde monte edilmesinden dolayı tercih edilen yapılardır. Bunun için ise prefabrik fabrikalar da artık prefabrik imalatı sonucunda elde edilebiliyor. Çok fazla büyük olmayan ve kullanışlı olan prefabrik fabrikalar ile  birlikte  hızlı montaj ve kolay yapılar yapılabilir.

İnşaat sektöründe ; üretim maliyetlerini ve işçilik sürelerini azaltmanın alternatif yollarından biri olarak , prefabrik yapılar inşaa etmek düşüncesi yaygınlaşmaya başlamıştır. Prefabrik yapılar her isteğe cevap verebilecek niteliktedir . Tüm alan ve büyüklüklere göre üretilebilir . Ağır yük taşımak, büyük yükler altında geniş açıklıkları geçmek , yangına ve depreme dirençli yapılar imal etmek , pratiklik ve ekonomiklik için prefabrikasyon uygun bir çözümdür . Fabrikada , şantiye ortamına göre , daha iyi çalışma şartlarında üretim yapıldığından istenilen kalitede ürün elde edilebilmektedir . Fabrikada yapılan prefabrik betonarme yapı elemanlarının üretiminde beton dayanımı için son derece önemli olan kür koşulları en iyi şekilde sağlanır.


Fabrika üretiminde istenilen kaliteye ulaşılabilmesi sayesinde üretilen yapı elemanları daha uzun ömürlü olmaktadır. Prefabrikasyonda standartlaşmış boyutlarda, hata toleransları çok küçük ve düzgün yüzeyli elemanlar kullanıldığından yapı genel kalitesi daha yüksektir. Prefabrik yapılar diğer yapılara göre çok daha pratik olup çevreyi kirletmeden ve etrafa rahatsızlık vermeden çok daha kısa sürede teslim edilebilir . Prefabrik yapı tekniği ile her türlü katlı konut , ticaret ve sanayi yapıları , fabrika yapıları , depolar , antrepolar , siteler , eğitim ve spor tesisleri , katlı otoparklar , hipermarketler , ticaret merkezleri , elektirik dağıtım hatları yapılabilmektedir . Kitle halinde yapı üretimine olanak sağlanabilir . İlerleyen süreçlerdeki olası hacimsel büyüme hedefleriniz göz önüne alındığında prefabrik olarak inşa edilen mevcut yapı klasik sisteme göre çok daha ekonomik , pratik ve hızlı bir şekilde büyütülebilir . Prefabrik bina istenilmesi durumunda sökülerek farklı bir yere zayiat vermeden taşınabilir.

DETAYLAR VE FİYATLAR İÇİN İLETİŞİM FORMU

  Ad Soyad(gerekli)

  Telefon

  Email

  Mesajınız

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir