Prefabrik evler ve fiyatları izmir

Prefabrik evler son yılların trend yapıları olarak göze çarpıyor. İzmir ‘de bu yapılardan azami ölçüde fayda sağlayan şehirlerimizin başında gelmekte. Özellikle ; Kemalpaşa, Gaziemir, Bayındır, Foça, Menemen, Seferhisar, Tire , Torbalı ve Urla  gibi ilçelerinden yoğun talep gelmekte. Kemalpaşa ‘da faaliyet gösteren firmamız İzmir ‘lilere en iyi hizmeti yerinde vermekte. İzmir içerisine ve yakın illere hizmetlerimiz daha sağlıklı olmakla birlikte tabi ki çevre illere de hizmet vermekteyiz.

Prefabrik Ev fiyatları çoğu firmanın sitesinde montaj fiyatı verilerek geri çekilmekte ve müşteri firmaya çekilmeye çalışılmaktadır. Firmamız prefabrik evleri anahtar teslim etmekte ve fiyatlar ürün özelliklerine göre 300 ile 700 TL arasında değişmektedir. Ancak burada unutulmaması gereken en önemli noktalardan bir tanesi. Prefabrik yapının nakliyesi ve işçi masraflarının tamamının firmamız tarafından karşılanıyor olmasıdır. Siz hiçbirşeye karışmadan sadece mobilyalarınızı alıp evinize giriyorsunuz. Yer döşemelerinden mutfak dolaplarına kadar A’dan Z’ye herşeyi biz sizin için gerçekleştiriyoruz.

100 m2 ortalama bir prefabrik yapının herşey dahil anahtar teslim fiyatı 40 bin TL civarı olmaktadır. Sizlerde prefabrik yapı yaptırmayı düşünüyorsanız kesinlikle bizimle görüşmeden yaptırmayın. Showroomumuzdaki evleri gezerek yapılarımız hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. İletişim formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

DETAYLAR VE FİYATLAR İÇİN İLETİŞİM FORMU

  Ad Soyad(gerekli)

  Telefon

  Email

  Mesajınız

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir