Prefabrik Ev alan özellikleri

Prefabrik
Fabrika yapımı modüler evler çağdaş tasarımları ile yeni bir çığır kırıyorlar. Bu modern-as-yarın örnekler göz atın
Mimarlar yıllardır ekonomik çağdaş evlerine oluşturmak için çalışıyorlar. Bir önemli girişimi 1950’lerin sonlarında, Frank Lloyd Wright’ın prefabrik kiti evler Marshall Erdman & Associates için oluşturulmuş, kitapta Kit Homes Modern göre geldi. tanıtım bu Wright adını projeleri, 55.000 $ anahtar teslim maliyeti getirilen rağmen çok pahalı olması ve ispat sadece 11 kadar satıldı.
prefabrik1
Doğru, modüler yöntemi – evleri birlikte inşaatçılar tarafından fabrikalardan sevk edilir eksiksiz kutu gibi parçalar, modüller olarak adlandırılan, – dan yerinde konur hala ucuz değil. Ama yeni yapım teknikleri ve malzeme, modüler yapı sistemlerinde sayesinde şimdi çok daha düşük maliyetli vardır. O) fabrika (bina süre olmasına rağmen daha geleneksel inşaat için daha sıkıştırılmış adam-saat bir sürü gerektirir, bir sopa çatma ev (sitede inşa edilmiş) benzer boyutu (daha fazla malzeme yeterli ulaşım güçlü) yapmak yerel bir yapı ekip çalışması, ve ay.

Çağdaş evler, daha az standart planlarının en üreticilerin set olma olasılığı, mimar tasarım ekstra maliyet oldu. Ve hiçkimseyle modüler yapı tasarım yapamam. Mimar modüler yapı sistemlerinde anlamak gerekir ve dikkate suşların modülleri teslimat ve bunların tek bir ev forma entegre edilecek yollardan koymak alır.

Mimar Joseph Tanney New York merkezli Çözünürlük: 4 Mimarlık, prefabrik konusunda uzmanlaşmıştır 2001 yılından bu yana, orada, “ulaşılabilir tasarım olan doğru ABD’de tasarımı hakkında tutumunda bir değişiklik oldu” diyor. Tanney çağdaş ve diğer daha pahalı modüler evler tasarlanmış pazarın büyüdüğünü ettiği gibi, bu yüzden özel ve kitle oluşturma projeleri mimarlarla üreticilerinin sayısı ortağı isteyen var dikkat çekiyor. İşte bazı orada en modern modüler tasarımları göz bugünün.

DETAYLAR VE FİYATLAR İÇİN İLETİŞİM FORMU

  Ad Soyad(gerekli)

  Telefon

  Email

  Mesajınız

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir