Prefabrik Ev Fiyatları 2010

Prefabrik yapı fiyatların firmalara göre oldukça değiştiğini göz önünde bulundurmak gerekmektedir. Seçilen model ve konutun kurulacağı yerin mesafesi gibi etmenler de fiyatı değiştiren maddeler arasındadır.
prefabrikevler1
prefabrik-ciftli-katli-villa
Prefabrik yapı fiyatları boyutlara, istenilen özelliklere, seçilen modellere göre değiştiği gibi firmalara göre de farklılık göstermektedir. Fakat biz sizleri bilinçlendirmek amacı ile piyasada ki prefabrik ev fiyatlarının ortalama olarak yayınlıyoruz. Siz de prefabrik yapılar için görüştüğünüz firmalara fiyata nelerin dahil olduğunu sormayı ihmal etmeyin.

Bunun sebebi ise prefabrik ev ve yapıların kurulacağı beton zemin, elektrik ve su tesisatı, camlar, mutfak vs. bu fiyatlara dahil olmayabilir.

Yaklaşık olarak prefabrik ev fiyatları
Tek katlı 100 m2 Prefabrik Ev ; yaklaşık 25.000 YTL – 45.000 YTL arası
Çift katlı 120 m2 Prefabrik Villa ; yaklaşık 30.000 YTL – 65.000 YTL arası

Bu rakamlar sizlere fikir verme amaçlı olup kesin bilgiler değildir. Bu fiyatların çok üstünde ya da altında prefabrik yapılar bulmanız elbette mümkündür. Bu fiyatları etkileyen bir çok kriter mevcuttur. İsteğinize göre belirleyeceğiniz, hayalinizde ki bir evi prefabrik olarak görmek istiyorsanız sizinde araştırma yapmanız gerekmektedir.

DETAYLAR VE FİYATLAR İÇİN İLETİŞİM FORMU

  Ad Soyad(gerekli)

  Telefon

  Email

  Mesajınız

  One thought on “Prefabrik Ev Fiyatları 2010

  1. merhaba. cok guzel, uygun ama kiminle irtibata gececegiz yeteri bilgi yok.kimden almamiz lazim bilgiyi.En azindan bir tlf nr verirseniz memnun olurum.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir