Prefabrik Ev Fiyatları Gelişmeler

Prefabrik ev fiyatları gün geçtikçe değişmekte. Gelişen sektöre daha iyi çözümler üretmekte olan firmamız kendisini gün geçtikçe yenilemekte.Tek katlı prefabrik evlerimiz, çift katlı dublex evlerimiz ve bu evlerin modelleri ile ilgili olan bu bloğumuzda prefabrik ev fiyatları arayan değerli müşterilerimiz de bulunmakta.

Prefabrik ev fiyatları konusunda daha detaylı bilgiyi iletişim formumuzu doldurarak alabilirsiniz. Ayrıca prefabrik evlerimiz ve modellerimiz ile ilgili bilgilere de ulaşabilirsiniz.

Bize neden prefabrik ev? diye sorulduğunda cevabımız basit oluyor. Yoksa rüya mı? dedirtecek özelliklere sahiptir diye cevaplıyoruz. Başlıca özellikleri arasında yaşam için en büyük özellikler sahip olması gelmektedir. Yaşam için modern yapılar kullanan firmamız prefabrik ev için en lüks ve gözde konut projelerini kullanır.

Bilgisayar ortamında hazırlanan bu projeler lüks tasarımlarla birleştirilir ve prefabrike evinizi lüks hale getirecek olan en kaliteli kablolama ve su tesisat sistemini, kapı ve pencere sistemlerini, çelik konstrüksiyon yapıyı, avrupa standartlarının gerekli gördüğü fibercement kaplamayı, ısı ve ses yalıtımını %99’a çıkartan izolasyon çözümlerini, kullanılan çelik kapı sistemlerinden kapı kollarına, avize ve ışıklandırmadan banyoda kullanılan alafranga ve alaturka taşlarına, kullanılan bataryalara ve mutfak evyelerine kadar en kaliteli olanı ve birçoğu tarafımızdan üretilen lüks sistemleri kullanır. Bu özelliklere birde demontabl yani demonte olabilme özelliği eklenildiği düşünülürse, tamamen portatif, depreme dayanıklı, yanmaz, deniz suyu dahil çürüme göstermez yapı, teorik olarak sonsuza kadar ayakta durabilecek bir yapıya sahip olursunuz. Prefabrik ev özellikleri bununlada sınırlı değildir.

Örneğin mimari çizim ve modüler proje aşamasındayken, tavan zemine yapılacak kar basıncı ve yağmur basıncı, yine kar veya dolu gibi şiddetli ağırlık yapacak doğal olay hesaplamaları, iç ve dış duvar kaplamaları, ses yalıtımı, ısı izolasyonu, rüzgarın mevsimlere göre estiği yönlerin dayanıklılığı, rüzgara karşı direnci, 1. derece deprem bölgesindeymiş gibi çelik konstrüksiyon yapımı, 3. iklim bölgesindeymiş gibi iklim şartlarına uygun hale getirilmesi, çelik, PVC ve alüminyum doğramada kullanılacak malzemelerin en sert şartlara göre kullanıyormuş gibi hesaplanması, paslanmaz çelik alaşımlı ek bağlantıları ve konstrüksiyon malzemeleri, kesinlikle taşıyıcı sistem olarak ahşap veya benzeri malzemenin kullanılmaması, tarafımızdan üretilen boya ve astar malzemelerinin kullanılması, TSE belgeli ve sertifikalı yangına ve afetlere dayanıklı kablolama sistemi ve su tesisatı, gider tesisatı kullanılması, eğer merdiven kullanılması gerekiyorsa çelik konstrüksiyona entegre edilmek suretiyle paslanmaz çelikten imal edilerek, basamakların isteklerinize göre yapılması gibi prefabrik yapı standartları uygulanır. Hazır konutunuz yıllara meydan okur ve gelecek için sağlıklı ortamlar sunar.

DETAYLAR VE FİYATLAR İÇİN İLETİŞİM FORMU

  Ad Soyad(gerekli)

  Telefon

  Email

  Mesajınız

  One thought on “Prefabrik Ev Fiyatları Gelişmeler

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir