Prefabrik Ev Modelleri Kampanya

Prefabrik ev modelleri konusunda uzman kadrosuyla üretimine devam eden Asia prefabrik , prefabrik ev modelleri kampanyasını duyurdu.

Kampanya dahilinde ev modellerini %30 ‘ u peşin geriye kalanı 2 ay ötemeli olarak 12 ay kredi kartına taksit olarak alabileceğiniz bu güzel prefabrik evleri hem bütçenizi sarsmayacak hemde kullanım kolaylığıyla hayatınıza yeni bir renk katacak.

Prefabrik evlerin modelleri sizlerin istekleri baz alınarak oluşturulmakta. Evlerde kullanılan malzemeleri ve modellerin özelliklerini istediğiniz gibi değiştirmekte özgürsünüz. Siz hayal edin biz üretelim felsefesiyle yola çıkan Asia prefabrik size hayallerinizde ki prefabrik ev modelini sunmayı amaçlamakta.

Bilindiği üzere depreme karşı en dayanıklı yapı olan prefabrik yapılar taşınabilir özellikleriyle de ön plana çıkmakta ve arsanızı değiştirseniz bile yeni arsanıza montajı yapılabilmektedir.

Sizlerde prefabrik ev modellerini inceleyerek veya kendi kafanızdaki ev modelini uygulatarak bu modern ve yaşanabilir aynı zamanda cebinizi yakmayacak bir eve kavuşabilirsiniz.

DETAYLAR VE FİYATLAR İÇİN İLETİŞİM FORMU

  Ad Soyad(gerekli)

  Telefon

  Email

  Mesajınız

  Örnek prefabrik ev modelleri :

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir