Prefabrik evlere rağbet

Sivas’ın Suşehri ilçesinde yapılan modern prefabrik evler büyük ilgi görüyor.
prefabrik-yapi-1

Suşehri ve çevresinde yapılan prefabrik evlerin vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördüğünü belirten Vadi Yapı Prefabrik Firma Sahibi Halim Zorlu, “Kelkit Vadisi’nde prefabrik evlere talep her geçen gün artıyor. Vatandaşların taleplerini karşılamak için elimizden geleni yapıyoruz. Prefabrik evler depreme karşı dayanıklı, soğuk ve sıcak havalara karşı ısı izolasyonu ve hızlı kurulum açısından geniş imkanlarla vatandaşlara hizmet veriyoruz. Uygun fiyatlarda 35 metrekareden 250 metrekareye kadar evler yapabiliyoruz. Tek kat ve çift kat dubleks evlerden bugüne kadar birçok ev yaparak sahiplerine teslim ettik. Deprem bölgesinde olmamızdan dolayı bizler vatandaşların istediği tarzda sağlam temeller üzerine prefabrik evler inşa ediyoruz. Vatandaşların hayallerini ertelemeden hayatlarına yeni farklı kılmaları açısından prefabrik evleri kaçırmamalarını tavsiye ediyoruz. 2008 yılında başladığımız çalışmalar kapsamında fark oluşturan tasarımlarla gün geçtikçe büyüyerek bu sektörde daha güçlü olup iş istihdamı da sağlamayı hedefliyoruz” dedi.

Prefabrik ev modelleri, prefabrik ev fiyatları, çelik evler, çelik konstrüksiyon konutlar, çelik konstrüksiyon villalar, ahşap villalar, ahşap ev fiyatları, ahşap ev modelleri.

Etiketler: prefabrik ev fiyatları, prefabrik ev modelleri, çelik konstrüksiyon ev fiyatları, çelik konstrüksiyon ev modelleri, çelik konstrüksiyon konutlar

DETAYLAR VE FİYATLAR İÇİN İLETİŞİM FORMU

  Ad Soyad(gerekli)

  Telefon

  Email

  Mesajınız

  One thought on “Prefabrik evlere rağbet

  1. slm ben sarkısladan yazıyorum evlerınızın m2 fiyatlarını kaclıra oldunu ögrenmek ıstıyorum bızım burda bu evlerden yok ben yaptırmayı dusunuyom yardımcı olursanız sevınırım.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir