Prefabrik evlerin avantajları

Evlerimizde modüler olup olmadığını İnsanların merak dan Blu at sorular burada bir sürü almak. Cevap evet ve hayır, evlerimizi modüler, ama modüler tipik değildir. Aksine, onlar modüller ve panellerin bir bileşimidir. Blu evler, geleneksel modüler evler gibi fabrikamızda off-site, inşa edilir ama ne eşsiz’s o zaman katlanmış ve sevk edilir. Geleneksel modüler yapısı ile ev fabrika inşaatı katılmamış bir genel yüklenici tarafından daha sonra birlikte sitede parçalı ayrı modüller, tipik olarak inşa edilir.
prefabrik-eve

Blu öncesi yapılan evlerin avantajları şunlardır:

• Fabrika inşa edilmiş evlerin nakliye dayanamayıp bu yüzden genellikle daha sağlam ve site inşa edilmiş evlerin daha dayanıklı inşa edilir.
• Blu evleri bir iklim kontrollü ortamda ki, bu durumda nem ve bu nedenle hiçbir kalıp demektir inşa edilir.
Evlerimizde • 50 ulaşabiliriz – hassas kesim ve aşırı malzeme depolama yoluyla eşdeğer site inşa ev daha% 75 daha az atık.
Her iki fabrika inşaat ve site çalışmaları kendi uzman ekip tarafından ele Çünkü •, evlerimizi daha öngörülebilir zamanlama ve maliyet açısından vardır. Bunun anlamı daha az ‘sürpriz’ içinde hareket eden ve çek balans geliyor.
Evlerimize 4-6 hafta 4-6 ay (veya daha fazla!) Dan inşaat süre azaltmak •.
Fabrikamızda yapılmış evlerde daha az mürettebat ve daha az “orta adamlar” ileri geri için emlak gidiyor, biz büyük ölçüde şantiye üzerindeki etkisini azaltmak gerekir Çünkü •.
Geleneksel modüler yapı, bu avantajlarının çok hoşlanır ama iki önemli farklar: a) binaların tavan yüksekliği, genişliği sınırlamaları olan üç boyutlu kutuları ve ‘geniş’ açık alanlarda bir ev yapılır ile ve b) kutuları tek tek birimler olarak sevk edilir ve birlikte şantiye de toplandı. Oysa Blu evleri tescilli çelik ve ahşap çerçeve hibrid teknolojisi ve inşa, katlanmış inşa ve sitenize gönderilen, daha sonra ‘yerine, bir kurucu gibi gelişeceğini ayarlayın.

DETAYLAR VE FİYATLAR İÇİN İLETİŞİM FORMU

  Ad Soyad(gerekli)

  Telefon

  Email

  Mesajınız

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir