Prefabrik Ofisler

konteyner_klasik1
Konteyner Ölçüleri ve Konteyner Fiyatları Sitemizden görebilirisniz.
Karmod Konteynerlar, çok amaçlı kullanım özelliğine sahip değişik ölçülerde konteyner imkanlarını sunmaktadır. Karmod konteyner kolay taşınabilir de demonte özelliğiyle farklı kullanım imkanı sunuyor. Ofis konteyner, Demonte konteyner, Şantiye konteyner, Wc-Duş konteyner, konteyner ev Özel konteyner karmod’un üretimleri arasında yer almaktadır.

konteyner, konteynerler, demontabl konteynir, poliüretanlı konteyner, WC Konteyner, Duş Konteyner, Ofis Konteyneri, Güvenlik Konteyneri, Mobil Konteyner, Modül Sistem Konteyner, Portatif Ranza, metal kabin, modüler metal kabin

Modül Sistem Konteyner Kullanım Alanları :
( Modül Sistem Konteyner )

Modül sistem konteynerler tek ve çift katlı olarak kullanılabilirler. Ofis ve büro, prefabrik yapı şantiyeler, yemekhane ve yatakhane, prefabrik askeri tesisler , wc – duş ve depo olarak kullanılabilirler. Bu tip konteynerler özel amaçlar için de dizayn edilebilmektedir.

Mobil Konteyner Kullanım Alanları :
( Mobil Konteyner )
Mobil konteyner hareket kabiliyetine sahipi olduğu için çok sık şantiye değiştiren firmaların genel tercihidir. Mobil konteynerler kurulum ve montaj gibi işlemleri yoktur, hareket edebilir olduğu için zaman kazandırır.

Yük Konteyner Kullanım Alanları :
( Yük Konteynerleri )

Bu tip konteynerler yük taşıma amaçlı olduğu için hadve derinliğindeki trapez kesitli galvanize sacdan imal edilmektedir. Konteynir iç duvarları yanmaz betopan levha monte edilerek üretilmektedir. Konteynerlerde tesisat, boya, tavan kaplaması mevcut değildir. Yük konteyneri istenirse yalıtımlı olarakta imal edilebilir. Yük konteynerine ayrıca rafta yapılabilir.

Demontable Konteyner Kullanım Alanları :
( Demontabl Konteyner )

Demonte konteyner sökülüp takılabilme özelliğine sahip olduğu için sevkiyat sırasında çok daha az yer kaplarlar. Demontable konteynır nakliye sıkıntısı çıkartmaz, taşıma kolaylığı sağlar. Demontabl konteynerler, mobil sistem konteynerler gibi alternatif olarak tercih edilir.

Poliüretanlı Sandivic Panel Konteyner Kullanım Alanları :
( Poliüretanlı Konteyner )

Yalıtım değeri yüksek olan poliüretan panelli konteynerler, ağır mevsim şartlarının bulunduğu bölgelerde tercih edilmektedir. Konteynerler, poliüretan panelli ve modül sistem konteynerler gibi tek katlı ve çok katlı olarak kullanılabilirler. Konteynerlerin Kullanım alanları genel olarak ofis ve büro, yatakhane ve yemekhane, prefabrik şantiyeler, prefabrik evler askeri tesisler , wc – duş ve depo v.b.dir.
konteyner_santiye_ofis1

DETAYLAR VE FİYATLAR İÇİN İLETİŞİM FORMU

  Ad Soyad(gerekli)

  Telefon

  Email

  Mesajınız

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir