Türkey Prefabrik Ev modeli

turk-prefabrik-ev
Türk, bir gecekondu için kelime gecekondu “bir gecede yerleşti anlamına gelir.” Bir prefabrik ev oldukça hızlı, ama yukarı gitmez seri üretim evleri yapabilirsiniz – hem konvansiyonel ve ecofriendly tipi – daha fazla kişi tarafından kullanılabilir gelir düzeyleri değişen.

Türk inşaat firması Orca Yapı Sistemleri ülkenin ilk yeşil modüler ev tasarladık iddia ediyor. prefabrik yapı doğal ecofriendly olmasa da, bu evler iyi enerji verimliliği ve diğer önlemleri gerçekleştirmek.

duvarlar yalıtımlı malzeme yapılmış bina olarak, şirket bu 4-8 kat daha verimli benzer daha geleneksel modelleri inşa kendi evlerinde yapabilirsiniz diyor. Ekran İstanbul dışında şu anda bir gösteri birim su ve elektrik üreten ısıtma için güneş panelleri bulunuyor. Bu boyutta “Normalde bir evde paneller, ama karşılanacak birim kadar etkili olduğunu ve orada biz 12 panelleri ile yaptım çok az enerji kaybı ise,” Orca Yapı sahibi Gonca Gül Türk Daily News söyledi.

Temel yapısal bileşeni kolayca ve tamamen geri dönüştürülebilir çelik, ve depremler, Türkiye, güçlü bir satış noktası dayanıklı nerede Kocaeli’de 1999 yılında deprem, yaklaşık 90 kilometre İstanbul’un doğu ve Orca Yapı, ana üs en az öldürdü 17.000 kişi. ölümlerin çoğu betonarme çerçeveli binaların çökmesi sonucu idi. Via: “Orca Yapı dan Sürdürülebilir prefabrik,” Türk Daily News

DETAYLAR VE FİYATLAR İÇİN İLETİŞİM FORMU

  Ad Soyad(gerekli)

  Telefon

  Email

  Mesajınız

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir