Ucuz Prefabrik Ev Fiyatları

Firmamız tarafından üretilen prefabrik evler genellikle anahtar teslim olarak fiyatlandırılmaktadır. İstenildiği takdirde kaba kurulum olarakta fiyatlandırılması yapılabilmektedir. Ucuz prefabrik ev fiyatları herkesin hayalidir. Ancak bazı sitelerde ve firmalar tarafından verilen fiyatlar anahtar teslim değil kaba kurulum fiyatıdır.

Fiyat araştırması yaparken tüm detaylarını öğrenmenizi size şiddetle tavsiye ediyoruz. Fiyatların içerisine tam olarak nelerin dahil olduğunu ürün olarak evlerde neler kullanıldığını detaylı bir şekilde öğrenmeniz gerekiyor.  Çünkü bir prefabrik evin fiyatını prefabrik evde kullanılan ürünler belirliyor. Ayrıca su basmanı yani zemin betonu genellikle müşteriye bırakılır. Nakliye ve işçilerin konaklama ve yemek giderleri gibi sizlere çıkabilecek extra masrafları kesinlikle sorgulamalısınız. Size verilen fiyatların içerisinde neler olup neler olmadığını öğrenmeden prefabrik ev yaptırmamalısınız.

Bizler fiyatlarımızı olabildiğince uygun fiyatlara ve müşterinin isteklerine göre şekillendirerek vermekteyiz.Bizim ilk amacımız müşteri bir ev yaptırırken sadece mobilyalarını getirip eve girmesidir.

DETAYLAR VE FİYATLAR İÇİN İLETİŞİM FORMU

  Ad Soyad(gerekli)

  Telefon

  Email

  Mesajınız

  One thought on “Ucuz Prefabrik Ev Fiyatları

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir