Yeşili Koru Prefabrik ev

Yöntem Homes şimdi Kabin Serisi ve SML Serisi, hem Denge Associates, Denge tarafından özel prefabrik evler de dahil olmak üzere prefabrik ev seçenekleri sunar, bizim mimar ortakları ve Homb çizgi, Skylab Mimarlık ortaklığında ve özel prefabrik çözümler by- ev mimar.

Kabin Serisi: Bizim amiral gemisi tasarımı, birçok yerde mevcuttur değişen planlar 1200-2800 + feet kare seçin. Yöntem Kabin sayısız şekillerde yapılandırılabilir ve tamamen değiştirilebilir ve özelleştirilebilir.

SML Serisi: Küçük Orta ve küçük ayak izleri ile Büyük kendine ait evler. Prefabrik in-law veya konuk evi, sanatçı stüdyoları & ADU adl eklemeler ya da sürekli konut olarak işlev görebilir.
prefabrik-ev-2011
Denge Özel Prefabrik: Denge Özel Prefabrik seçenek bu arayanlar için mükemmel bir bireysel yaşam tarzı ve konumunu uygun özel bir ev tasarımı, ancak konular sınırlı malzeme ve kalifiye işgücü durumu gibi uzak yerlere ortak meydan vardır.

DADUs: Seattle kenti, son bir tedbir Aksesuar Daire Birimleri şehirde geniş Müstakil izin onayladı. Biz prefabrik kent DADUs kısa ve aslında bunların 95% ulaşabilirsiniz zaman, minimal site ve ses bozukluğu, atık minimize inşa nedeniyle mükemmel bir çözüm tam takılı olsun ve doluluk için hazır olduğuna inanıyoruz. Yöntem bazı ön-S veya SML serisi ve lot için de özel tasarım bir Dadu dahil DADUs tasarlamıştır.

Homb: Homb yenilikçi bir prefabrik yapı sistemi 100 sqft üçgenler bu özel paketine sahibinin ihtiyaçları ve site parametreler yapılandırılabilir oluşur. welcomehomb.com gitmek

Yöntem Özel Prefabrik: Yöntem ev mimarlar yılında şehir içi için birincil konut konuk evleri ve DADUs programların bir dizi uygun bir prefabrik konut tasarlayabilirsiniz ekibe sahiptir. Yöntem aynı zamanda gurur Seattle firma PB Elemental ile müşterileri için özel prefabrik seçenekler üzerinde çalışıyor olmaktır.

DETAYLAR VE FİYATLAR İÇİN İLETİŞİM FORMU

  Ad Soyad(gerekli)

  Telefon

  Email

  Mesajınız

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir